Rev  

Pdf formatında 

orijinal broşür: 

YOĞUN KULLANILAN AĞIR BAHÇE, DEPO KAPILARI İÇİN 
REDÜKTÖRLÜ MOTORLAR

 • Yuvarlak hatlar, estetik görünüm, kompakt dizayn, kolay, hızlı montaj, rahat kullanım. Yükseklik ayarlı çelik montaj sehpalı.

 • Darbelere dayanıklı ABS kapak.Kendinden sınır (limit) switchli.

 • Hava şartlarından etkilenmeyen epoksi esaslı statik toz boyalı, monoblok alüminyum gövde.

 • Elektrik kesilmelerinde kapıyı anahtar ile manuele alabilme.

 • Akümülatör bağlanabilme özelliği (Sadece Rev 24  24V.dc. motrorlu  modelinde).

 • Çift noktadan rulman yataklı, çelik dişli redüktör, alalüminyum metal enjeksyon gövdeli. 

KREMAYER DİŞLİ  İLE 
MOTOR PİNYONUNDAN TAHRİK. 
fabrika kapısı,  sürme kapı motoru, fabrika kapı motoru, fabrika kapıları, kayar kapı, kumandalı kapı, kremayer dişli, dea motor, nice motor, bariye, rnice, nice kumanda, nice bariyer, celtaş, uzaktan kumanda,dea,

REV ;  YOĞUN KULLANIMA UYGUN SÜRME BAHÇE, DEPO, FABRİKA KAPILARI İÇİN REDÜKTÖRLÜ MOTORLAR;

 • Uluslararası norm, standart ve kaliteye haizdir (ISO 9001 sertifikalı ve CE kalite belgeli), güvenle kullanılır.

 • Kapı kanat ağırlığı max. 1000 - 1400 Kg.arası olan sürme kapılara uygulanabilir. 

 • Rev 24 24Vdc. Motorlu olup Akü bağlantısı için çıkışları ve akü şarj devresi ana kart üzerinde mevcuttur. Rev220 modeli ise 230Vac. Monofaze Motorlu ve motor üzerinde manyetik encoder mevcuttur.Encoder sayedesinde sıkışma algılama özelliği ve sınır noktalarda yavaşlama özelliğine sahiptir.

 • Elektronik kontrol ünitesi ve sınır anahtarları kabin içinde montelidir. Tüm modellerde motor döndürme gücü (Tork) Elektronik olarak kontrol ünitesi üzerinden azaltılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde muhtemel sıkışma veya kazalarda gerek can ve gerekse mal güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca motorun kendisine ve redüktörüne hasar vermesi de engellenir.

 • Kapı hareketi, kapıya tespit edilen kremayer dişliler ile motorun çıkış pinyonun'dan sağlanmaktadır.

 • Motorun çalışma süresi kontrol kartı üzerindeki timer devresinden ayarlanabilmektedir. Sınır (limit) switchlere ulaşmadan evvel ara yerde muhtemel sıkışmalarda motorun sürekli enerji altında kalması engellenmektedir.

 • Monofaze modelinde motor içinde termal motor koruma düzeneği mevcuttur. Motorun yanmasını engeller.Olası aşırı ısınmada devreye girerek motorun enerjisini keser. Soğuyunca otomatik olarak tekrar devreye sokar.

 • Sistem kapıyı her konumda kilitli tutmaktadır, itilerek açılma imkanı vermez. Elektrik kesilmeleri halinde anahtarı ile manuel hale alınarak kapı itilerek elle açılır.

 • Tüm modeller, kabin içinde Mikro-İşlemcili Elektronik Kontrol kartı ve üzerine entegre edilmiş 433,92 mhz.lik hafızalı tip 100ad. farklı  kod hafızalı  Uzaktan Kumanda alıcısı (Receiver) ile birlikte sunulmaktadır. Ayrıca buton ile ve/veya Acces Kontrol, Şifreli giriş, Parmak izi  vs. gibi sistemlerden de start edilebilir. Bunun için ünite üzerinde buton girişleri mevcuttur.

 • Otomatik kapanma için timer devresi vardır. Ayarlanabilen sürenin sonunda, açık bırakılmış kapıyı otomatik olarak  kapatır. 

 • İlave edilebilen ekipmanlar; Emniyet Fotoseli, Flaşer lamba, Anten, Loop Dedektör, Şifreli Giriş, Access Kontrol sistemi için, klemens girişleri ve 24 Volt besleme çıkışları mevcuttur.

 • Tüm kablo bağlantıları motora tabandan girilerek yapılır. Kanloların sabote edilmesi engellenir.

 • Montajı kolaydır. Gerek bayilere ve gerekse montajı kendi yapacak nihai tüketicilere gereken her türlü teknik detaylar ücretsiz olarak sağlanır.

REV

Birim
REV 220 REV 24
Çalışma Gerilimi
Vac.
230
230
Motor Tipi
V.
230 Vac.
24 Vdc.
Motor Gücü
W
320
110

Eln.tork ayarı

  Var Var
Motor üstü Fan - Var Yok
Lineer Hız
mt./dk.
12
12
 İtme Gücü
N
300
260
Süreklilik
%
30
70
Paket Ağırlığı
Kg.
11
12

Manyetik Encoder

  Var Yok

Kanat Kapst.Max. 

Kg.
1400
1000
 

 

 deasystem, racks, gearmotors, otopark bariyeri, garaj bariyeri, otomatik bariyer,robo, wil, pluto, spider, hyppo, very, very vr, nice bayii, bft, bft kumanda, bft motor, bft bariyer,göksu, kosifler teknik, otomatik kepenk, motorlu kepenk, thor, özel profil, uzunlar, ezer, keypenk,libra, lirtek, hassas çelik, casali, evre güvenlik, bariyer, güvenlik sistemleri, otomatik bahce kayar kapı, li, stop barrier, pass barrier, livi500, surme kapi, fabrika kapisi motoru, fabrika kapi motoru, kayar kapi, kumandali kapi, kremayer disli, dea motor, nice motor, bariyer

 
 

fabrika kapısı,  sürme kapı motoru, fabrika kapı motoru, fabrika kapıları, kayar kapı, kumandalı kapı, kremayer dişli, dea motor, nice motor, bariye, rnice, nice kumanda, nice bariyer, celtaş, uzaktan kumanda,dea, deasystem, racks, gearmotors, otopark bariyeri, garaj bariyeri, otomatik bariyer,robo, wil, pluto, spider, hyppo, very, very vr, nice bayii, bft, bft kumanda, bft motor, bft bariyer,göksu, kosifler teknik, otomatik kepenk, motorlu kepenk, thor, özel profil, uzunlar, ezer, keypenk,libra, lirtek, hassas çelik, casali, evre güvenlik, bariyer, güvenlik sistemleri, otomatik bahce kayar kapı, livi400, stop barrier, pass barrier, livi500, surme kapi, fabrika kapisi motoru, fabrika kapi motoru, kayar kapi, kumandali kapi, kremayer disli, dea motor, nice motor, bariyer