CELTAS YAPI OTOMASYON SiSTEMLERi,
iNSAAT, MÜHENDiSLiK ,TAAHHÜT SAN ve TiC. LTD. STi.

 

CELTAŞ LTD. ŞTİ. uzaktan kumandalı otomatik bahçe kapıları, otopark bariyerleri, garaj kapıları ve bunlarla ilgili elektronik donanımları, gerek kendisi gerekse bayileri kanalı ile son kullanıcılarına ulaştıran, sektörel uzmanlık fikrine inanmış, her dalda değil uzmanlığı kapsamında, kaliteli ürünleri, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile sunan, ithalatçı - distribütör firmadır.

 

'' Başarı, paylaşmanın değerini bilen, yenilikçi, çağdaş, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan firmaların ve tabiiki sabırlı yöneticilerinin olacaktır. '' Bu temel düşünceden hareketle, güvenilir, kalıcı, hızlı ve başarılı olmak için bayileri ile ortak çözümler üreterek satış yapmayı Celtaş birinci ilkesi olarak kabul etmiştir. Günümüzde satış sonrası destek ve hizmetlerin daha önemli olduğu düşünüldüğünde gerek satış ve gerekse satış sonrası hizmetin kullanıcıya en yakın noktadan sağlanması gereğini zorunlu kılar. Bu nedenle, tanıtım, satış, projelendirme, uygulama ve satış sonrası teknik servis aşamalarında, bayilerinin yanında olma fikrini de Celtaş, ikinci temel ilkesi olarak benimsemiştir.

 

CELTAŞ LTD. ŞTİ. halen İtalyan ' DEA SYSTEM s.p.a. ' firması ile çalışmakta olup aynı firmanın Türkiye'de distribütörlüğünü yürütmektedir.

 

Celtas LTD.STI. is one of the distributors who leads 'gate automation systems' sector in Turkish territory. Celtas Ltd. Sti. imports such automation systems and accessories and distribute to sub companies such as securitiy and gate automation systems sellers and/or  installers.

 

Celtas Ltd. Sti. is the sole distributor of 'DEA SYSTEM s.p.a.' ( Italian Producer) for the Turkish territory.

 

PRODUCTS:
Electromechanical Boom Gates, ( Barriers ),
Electromechanical Gear Motors for Sliding Gates,
Electromechanical Gear Motors for Swing Gates,
Electromechanical Gear Motors for Rolling Shutters,

Garage Door Openers,
Electronic Control Units for Motors,
Receiver, Transmitter, Key Selector, Photocell, Flashing Light,
Antenna, Lock, Loop Dedector and Other Accessories.
 

 
 

fabrika kapısı,  sürme kapı motoru, fabrika kapı motoru, fabrika kapıları, kayar kapı, kumandalı kapı, kremayer dişli, dea motor, nice motor, bariye, rnice, nice kumanda, nice bariyer, celtaş, uzaktan kumanda,dea, deasystem, racks, gearmotors, otopark bariyeri, garaj bariyeri, otomatik bariyer,robo, wil, pluto, spider, hyppo, very, very vr, nice bayii, bft, bft kumanda, bft motor, bft bariyer,göksu, kosifler teknik, otomatik kepenk, motorlu kepenk, thor, özel profil, uzunlar, ezer, keypenk,libra, lirtek, hassas çelik, casali, evre güvenlik, bariyer, güvenlik sistemleri, otomatik bahce kayar kapı, livi400, stop barrier, pass barrier, livi500, surme kapi, fabrika kapisi motoru, fabrika kapi motoru, kayar kapi, kumandali kapi, kremayer disli, dea motor, nice motor, bariyer